• LV
  • LT
  • EE
  • UK
  • RUS
Levinee Chemicals Supply

Pakalpojumi

Starpniecības pakalpojumi preču tirdzniecībā

Mūsu profesionālais kolektīvs ir mūsdienīgs izejmateriālu tirgotājs, kurš, specializējoties ķīmisko un petroķīmisko produktu, kā arī pārtikas produktu un dzērienu jomā, atbalsta ražotājus un tirgotājus eksporta iespēju apzināšanā, vienlaikus nodrošinot risku pārvaldību, loģistikas risinājumus un tirdzniecības finansēšanas pakalpojumus. Mums ir plašs partneru tīkls Eiropā un NVS valstīs. Realizējot preču kontraktu pirkšanas vai pārdošanas pasūtījumus mūsu klientu vārdā, mēs palīdzam viņiem sakārtot šo procesu, pielietojot jaunākās tehnoloģijas, mūsu pieredzi un normatīvu prasību pārzināšanu. SIA „LEVINEE” sniedz ko vairāk, kā tikai izejmateriālu tirdzniecību. Mūsu kolektīvs uzņemas arī tirgus izpēti, kas ļauj mums sniegt atbilstošus ieteikumus un rast piemērotākos risinājumus.

Pirkumu pasūtījumi un muitas kontrole

Izpildot ar pasūtījumiem saistītos uzdevumus, mēs pielāgojamies mūsu klientu noteiktajām vajadzībām. Mēs esam gatavi pielāgoties ikviena klienta prasībām.
Mūsu ķīmisko un petroķīmisko produktu, pārtikas produktu un dzērienu tirdzniecība starptautiskā līmenī ietver sevī pilnīgu loģistikas un muitas atbalstu. Mēs cieši sadarbojamies ar vadošajiem muitas starpniekiem, lai veiktu muitas kontroli jebkuram sūtījumam, kas tiek piegādāts ar sauszemes, jūras vai gaisa transportu Eiropas galvenajās tirdzniecības ostās vai lidostās. SIA „Levinee” ir liela pieredze, sagatavojot akreditīvus, preču pavadzīmes, kravu starptautisko autopārvadājumu līgumus (CMR) un jebkurus citus dokumentus, kas var būt nepieciešami, lai loģistikas process noritētu bez sarežģījumiem.

Produktu uzglabāšana noliktavā / pārpakošana, sadale

SIA „Levinee” ne tikai veic dabas resursu un lauksaimniecības pamatproduktu tirdzniecību, bet arī nodrošina to uzglabāšanu. Pateicoties mūsu noliktavu stratēģiskajām atrašanās vietām, mēs varam izpildīt saistības pret mūsu klientiem Centrāleiropā un Ziemeļeiropā. SIA „Levinee” var veikt vai nu visu preču iepakošanu/ pārpakošanu vai novietot/ pārvietot tās uz paletēm atkarībā no mūsu klientu vajadzībām. Piedāvājot savus sadales risinājumus, mēs varam nodrošināt kvalitatīvus pakalpojumus, kas garantē efektīvu un profesionālu klienta kravas un aprīkojuma kontroli.