• LV
  • LT
  • EE
  • UK
  • RUS
Levinee Chemicals Supply

Alumosilikāta dobās mikrosfēras (ASDM)


SIA “Levinee” ir alumosilikāta dobo mikrosfēru izplatītājs Baltijas valstīs un piedāvā šādu produkciju:
Baltas krāsas plānu sienu alumosilikāta mikrosfēra 0-150 mkm
Baltas krāsas plānu sienu alumosilikāta mikrosfēra 150-300 mkm

Materiāla priekšrocības


Jebkura tehniskā problēma, kur nepieciešams svara samazinājums zemas siltuma vadīšanas, augstas izturības līmeņa un apjoma ekonomijas apstākļos, ar paaugstinātu izturību pret eroziju un agresīvu dabu, var tikt atrisināta, izmantojot alumosilikāta mikrosfēras.

Pateicoties savai unikalitātei, alumosilikāta mikrosfēras var tikt izmantotas kā kompozicionālo materiālu elementi dažādās rūpniecības nozarēs:

Ķīmiskajā rūpniecībā

Drupināšanas materiālu, putu dzesēju, katalizatoru, adsorbentu ražošanā.

Celtniecībā

Īpaši viegla un poraina betona, siltuma un karstuma izturīga betona, cementa šķīdumu, celtniecības maisījumu, izolācijas jumta seguma un skaņu izolējošo materiālu ražošanā, izgatavojot sastāvus virsmu aizsardzībai no metināšanas šļakatu salipšanas, siltumtrašu izolāciju ražošanā, sintaktisko putuplastu izgatavošanā, slēgtās struktūras poraino augstas izturības pakāpes slīpēšanas apļu ražošanā, ceļa marķējumam paredzēto termoplastisko sastāvu ražošanā.

Mašīnbūvē

Ražojot keramiku, plastmasu un polimērus dažādu peldlīdzekļu un lidaparātu detaļu, signāla boju, peldēt spējīgu bloku, glābšanas vestu izgatavošanai.

Naftas un gāzes rūpniecībā

Kā piedeva urbšanas maisījumiem, kas paredzēti dažādas nozīmes urbumu urbšanai, naftas, gāzes un gāzes kondensātu urbumu slāpēšanai paredzēto atvieglināto aizjavošanas maisījumu, šķidrumu ražošanā, adsorbenta pagatavošanā, kas paredzēts ūdens attīrīšanai no naftas un naftas produktiem.

Ugunsgrēku dzēšanā

Universālo ugunsdzēšamo pulveru ražošanā, kā ugunsdzēšamo sastāvu bāzes komponenti, kā arī ugunsizturīgu sastāvu un materiālu ražošanā.