• LV
  • LT
  • EE
  • UK
  • RUS

Par mūsu uzņēmumu

SIA „LEVINEE” tika dibināta kā tirdzniecības un starpniecības uzņēmums Rīgā, Latvijā. Mūsu tradicionālā biznesa modeļa pamatā ir rūpnieciskās ražošanas materiālu sagāde ķīmisko un petroķīmisko produktu, kā arī pārtikas produktu un dzērienu ražošanai Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Uzņēmums darbojas arī citās Eiropas valstīs, nodrošinot visos ražošanas procesos izmantojamo materiālu un komponentu sagādi. Mūsu darbības spektrs aptver visas Baltijas valstis, Eiropu, kā arī Krieviju, Baltkrieviju un Ukrainu.

SIA „LEVINEE” veic visas ar tehnisko apkalpošanu saistītās darbības, tostarp nodrošina loģistiku, produktu uzglabāšanu noliktavā un muitas kontroli. Īpaši mūsu klientiem mēs nodrošinām tiešo tirdzniecību, kā arī sniedzam starpniecības pakalpojumus.

Pateicoties mūsu plašajam un uzticamajam piegādātāju tīklam, mēs varam izveidot un uzturēt ilgtermiņa attiecības ar mūsu klientiem, nodrošinot tiem dažādas priekšrocības... Kļūstiet par vienu no viņiem!

Mūsu misija

Izveidot ilgtermiņa attiecības ar mūsu klientiem un sniegt īpašus pakalpojumus, īstenojot uzņēmējdarbību ar inovāciju un uzlabotu tehnoloģiju palīdzību.

Mūsu pamatvērtības

Mēs uzskatām, ka vissvarīgākais ir izturēties pret klientiem ar cieņu un ticību. Mēs augam, balstoties uz radošumu, izgudrojumiem un inovācijām. Mēs cenšamies ievērot godīgumu, integritāti un uzņēmējdarbības ētiku attiecībā uz visiem mūsu uzņēmējdarbības aspektiem.

Mūsu mērķis

Augt kopā ar mūsu klientiem un kļūt par vadošo uzņēmumu piegādes ķēdes pārvaldības ietvaros ķīmisko un petroķīmisko produktu, kā arī pārtikas produktu un dzērienu rūpniecībā, sniedzot uzlabotus pakalpojumus, nodrošinot labas attiecības ar klientiem, kā arī rentabilitāti.